Witamy na stronie firmy przewozowej InterBus
aniapaszta@wp.pl
+48 68 375 05 14
+48 605 769 363

Przewozy osób do Austrii

W 2011 Austria jako jeden z ostatnich krajów Unii Europejskiej otworzyła swój rynek pracy dla Polaków. Wyeliminowało to konieczność uzyskiwania przez nich zezwoleń na zatrudnienie w tym kraju. Co więcej, krok ten zrównał wynagrodzenia pracowników z Polski z tymi uzyskiwanymi przez Austriaków. Nie pociągnęło to jednak za sobą masowej emigracji zarobkowej do Austrii pomimo tego, że pensje – jak na standardy europejskie – są tam bardzo wysokie. Należy jednak podkreślić, że liczba pracowników z Polski w tym alpejskim kraju sukcesywnie rośnie. Stąd też zwiększeniu uległo zapotrzebowanie na przewóz osób do Austrii. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić takie przejazdy do naszej oferty.

Busem do Austrii – szybko i wygodnie

Przejazd naszym busem do Austrii to rozwiązanie znacznie tańsze niż przelot samolotem. Na oszczędności ma wpływ również fakt, że zapewniamy transport w systemie „od drzwi do drzwi”, co oznacza, że odbieramy pasażera ze wskazanego miejsca np. w Zielonej Górze i zawozimy w wybraną lokalizację znajdującą się na terenie Austrii. Dzięki temu nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na przejazd tamtejszą komunikacją miejską lub międzymiastową. Stanowi to także sporą oszczędność czasu. Nie wspominając już o tym, że tego rodzaju rozwiązanie jest ogromnym ułatwieniem dla osób nieposługujących się językiem niemieckim. Przewóz osób do Austrii realizowany przez naszą firmę to dzięki rozkładanym fotelom, klimatyzacji, ogrzewaniu oraz systemowi audio podróż w komfortowych warunkach. To także podróż, która dzięki sprawności pojazdów oraz doświadczeniu naszych kierowców mija bardzo szybko.

Miejsca odbioru

Chcemy w maksymalny możliwy sposób ułatwić podróż naszym klientom. Tyczy się to nie tylko wygodnych busów, ale też wcześniej wspomnianego systemu „door to door”. Nasi kierowcy mają odebrać Państwa z wielu miejscowości w kraju, w szczególności z miast w województwie lubuskim. Regularnie obsługujemy trasy rozpoczynające się w Zielonej Górze, Żarach i okolicznych gminach. Dzięki temu nie musicie Państwo planować skomplikowanych i czasochłonnych tras, umożliwiających dostanie się na dworce autobusowe, w których stacjonują przewoźnicy obsługujący busy przewożące pasażerów do Austrii.

Wśród miejscowości, z których nasi kierowcy mogą odebrać pasażerów, można wymienić m.in.:

W przypadku pytań dotyczących powyższej oferty nasi doradcy pozostają do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu także w celu rezerwacji swojego miejsca w jednym z naszych busów do Austrii. Zapraszamy!