Witamy na stronie firmy przewozowej InterBus
aniapaszta@wp.pl
+48 68 375 05 14
+48 605 769 363

Busy do Belgii

Choć z krajów Beneluksu największą popularnością cieszy się wśród polskich pracowników Holandia, to jednak część z nich jako kierunek emigracji zarobkowej wybiera położoną tuż obok Belgię. Wynika to przede wszystkim z perspektyw, jakie oferuje ten kraju. Pracę mogą tam stosunkowo łatwo znaleźć zarówno niewykwalifikowani pracownicy, jak i specjaliści. Ci drudzy częściej decydują się zostać w Belgii na stałe, perspektywa ta bywa czasem kusząca także dla osób zatrudnionych np. w budownictwie, czy przemyśle. Jednak nawet osoby sezonowo zatrudnione w tym kraju nie narzekają na zarobki, szczególnie że od początku 2019 płaca minimalna wzrosła tam do 1593,8 Euro. Wielu z nich decyduje się więc nierzadko na ponowny wyjazd do tego kraju. Z tego też względu busy do Belgii jeżdżą z Polski coraz częściej.

Przewóz osób do Belgii

Podróż do Belgii nie należy do najkrótszych. Wyjeżdżając do Brukseli nawet z położonej stosunkowo blisko zachodniej granicy Zielonej Góry, trzeba będzie pokonać niemal 1000 kilometrów. W takiej sytuacji warto wybrać przewoźnika, który zapewnia komfortowy przewóz osób do Belgii z wykorzystaniem floty nowoczesnych pojazdów. Takim partnerem jest bez wątpienia nasza firma. Nasze busy do Belgii to przestronne samochody wyposażone w rozkładane fotele, system audio, klimatyzację oraz system grzewczy. Warto również wspomnieć, że usługi realizujemy w systemie „door to door”, czyli od drzwi do drzwi. W praktyce oznacza to, że kierowca odbiera pasażera ze wskazanej lokalizacji, a następnie dowozi go w wybrane miejsce znajdujące się w Belgii.

Usługa realizowana w ten sposób oznacza również to, że nie trzeba martwić się o dodatkowy transport zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Odbiór pasażerów prosto spod drzwi

Odbiór pasażerów przez nasze busy do Belgii bezpośrednio spod drzwi to nie tylko sposób na oszczędność pieniędzy i czasy. Ma to również znaczenie aktualnej sytuacji pandemicznej. Klient, który zdecyduje się na podróż z nami, nie jest narażony na tak wiele wektorów zakażenia jak w przypadku podróży pociągiem czy samolotem. To dobra opcja nie tylko dla pasażerów mieszkających w jednej z dwóch „stolic” województwa lubuskiego. Jeżeli np. to Żary są punktem, z którego planujesz podróż, nic nie stoi na przeszkodzie, by nasi kierowcy odebrali Cię ze wskazanej, wygodnej dla ciebie lokalizacji w tym mieście. W razie potrzeby możemy dowieźć pasażera również na lotnisko. A to wszystko w ramach ustalonej ceny, bez dodatkowych opłat.

Lista miejscowości odbioru

Wybierasz się do Belgii w celach turystycznych lub zawodowych? W takim razie nie czekaj i już dziś zarezerwuj miejsce na przejazd z INTERBUS! Nasze busy do Belgii są do Twojej dyspozycji!