Witamy na stronie firmy przewozowej InterBus
aniapaszta@wp.pl
+48 68 375 05 14
+48 605 769 363

Przewozy do Niemiec

Niemcy wciąż pozostają dla Polaków jednym z najpopularniejszych kierunków emigracji zarobkowej. Wpływ mają na to takie czynniki jak łatwość znalezienia zatrudnienia i atrakcyjne zarobki. Co więcej, do podjęcia pracy w Niemczech nie są wymagane żadne pozwolenia. Z tego względu dużo osób decyduje się zostać tam na stałe, jednak jeszcze więcej podejmuje pracę sezonową. W efekcie rośnie popyt na usługi firm świadczących usługi w zakresie przewozu do Niemiec. Decydując się na skorzystanie z usług jednej z nich, warto mieć na uwadze swój komfort – podróż zależenie od miejsca docelowego może zająć bowiem nawet kilkanaście godzin. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób do Niemiec. Zapewniamy szybki, bezpieczny i wygodny transport.

Komfortowe busy do Niemiec

Nasze busy do Niemiec to nowoczesne, regularnie serwisowane pojazdy, dzięki którym podróże przebiegają wygodnie i bez zakłóceń. Dla wygody pasażerów wyposażone są w wygodne fotele z funkcją rozkładania. A klimatyzacja i ogrzewanie dają gwarancję komfortu termicznego bez względu na porę roku oraz warunki atmosferyczne. Dodatkowo, aby umilić naszym klientom czas spędzony w trasie, korzystamy z pojazdów wyposażonych w systemy audio.

System door to door przy transporcie do Niemiec

Przewozy do Niemiec realizujemy w systemie „door to door” co oznacza, że zapewniamy odbiór pasażera ze wskazanego miejsca i jego transport dokładnie pod wskazany adres w Niemczech. W efekcie nie trzeba korzystać z żadnych innych środków transportu, co oszczędza czas i pieniądze. Brak przesiadek oznacza także większe bezpieczeństwo w kontekście panującej pandemii koronawirusa. W przypadku gdy podróżujemy tylko jednym busem do Niemiec, stykamy się z niewielką liczbą współpasażerów, czyli odwrotnie, niż gdy podróżujemy samolotem, pociągiem lub autokarem. Nie wspominając o osobach, z którymi w takiej sytuacji mielibyśmy styczność na lotniskach i dworcach.

Trasy przewozów do Niemiec

Nic więc dziwnego, że obecnie podróżujący do naszych zachodnich sąsiadów jako transport do Niemiec najczęściej wybierają właśnie niewielkie busy. Nie inaczej jest w przypadku osób, które interesuje wynajem busa w celach turystycznych. Nasze usługi kierujemy do klientów z Zielonej Góry oraz innych miast województwa lubuskiego. Busy wysyłane przez INTERBUS zatrzymują się także w Żarach czy mniejszych miejscowościach, co eliminuje potrzebę dodatkowych dojazdów. A to z kolej zmniejsza nie tylko koszty dla naszych pasażerów, ale także znacznie skraca czas podróży!

Poniżej przedstawiamy trasę, które są obsługiwane przez naszą firmę:

Miejsca odbioru

Nasze busy do Niemiec odbierają pasażerów z kilkuset miejscowości na terenie województw dolnośląskiego oraz lubuskiego. Dzięki temu zapewniamy wygodny transport dla szerokiego grona klientów, którzy nie muszą dodatkowo planować podróży do większych miast z których odjeżdżają pociągi czy autobusy międzynarodowe. Wśród miejscowości, które obsługujemy, znajduje się:

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. By poznać szczegóły i zarezerwować miejsce w busie do Niemiec wystarczy się z nami skontaktować. Do zobaczenia!