Witamy na stronie firmy przewozowej InterBus
aniapaszta@wp.pl
+48 68 375 05 14
+48 605 769 363

Busy do Szwajcarii

Szwajcaria należy do jednych z najbogatszych Państw świata. Znajduje to przełożenie w zamożności zamieszkujących ją ludzi. Mając na uwadze nawet duże koszty utrzymania, trzeba zaznaczyć, że tamtejsze zarobki należą do najwyższych w Europie i pozwalają dzięki temu utrzymać Szwajcarom bardzo wysoki standard życia. Nawet osoby wykonujące tam mało wykwalifikowane prace mogą liczyć na wynagrodzenie, które w przeliczeniu na złotówki okaże się ogromną sumą. Dlatego nie dziwi, że dla wielu Polaków Szwajcaria jawiła się przez lata jako jeden z najbardziej atrakcyjnych kierunków emigracji zarobkowej. Podjęcie pracy w tym kraju było przez długi czas utrudnione i wymagało uzyskania niezbędnego zezwolenia. Jednak pomimo tego, że Szwajcaria nie należy do Unii, otworzyła ona swój rynek pracy dla Polaków w 2011, czyli w tym samym czasie, co ostatnie kraje należące do „starej wspólnoty”, Niemcy i Austria. Dopiero jednak w 2014 roku zniesiono obostrzenia ograniczające zatrudnienie. Od tamtego czasu busy do Szwajcarii z polskimi pracownikami zaczęły jeździć znacznie częściej, także te rozpoczynające swoje trasy w Zielonej Górze czy Żarach!

Przewóz osób do Szwajcarii

W odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie klientów my również wprowadziliśmy do naszej oferty usługi w zakresie przewozu osób do Szwajcarii. Podobnie jak z pozostałymi kierunkami, które obsługujemy, przewóz do Szwajcarii realizowany jest nowocześnie wyposażonymi, wygodnymi busami. W środku znajdziesz komfortowe fotele, sprzęt audiowizualny, klimatyzacje i ogrzewanie. Świadczymy ją w systemie „door to door”, który umożliwia naszym klientom wskazanie miejsca odbioru, z którego chcą rozpocząć swoja podróż. Miejscowości, które obsługujemy, to między innymi Zielona Góra, Żary, a także:

Zalety systemu „door to door”,

Wśród niewątpliwych zalet oferowanego przez naszą firmę systemu transportu „door to door” należy z pewnością wymienić jego kluczową cechę: wygodę. Nasi kierowcy podjeżdżają pod wcześniej ustalony punkt w jednej z obsługiwanych miejscowości. To ogranicza potrzebę planowania trasy po stronie klienta i niweluje potrzebę zakupu dodatkowych biletów na pociąg czy autokar kierujących się do większych miejscowości. W dzisiejszych czasach ogromnym plusem jest także ograniczenie kontaktu z potencjalnymi chorymi na Covid. Usługa dowozu „od drzwi do drzwi” jest wliczona w cenę przejazdu i wymaga jedynie wcześniejszego ustalania punktu docelowego.  Aby dowiedzieć się o dostępnych terminach wyjazdu zachęcany do kontaktu z naszym biurem.