Tanie latanie z Berlina. Dojedź na lotnisko busem i korzystaj z okazji

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na wakacje za granicą. Niezależnie od tego, czy wybieramy się w podróż na weekend, czy na kilka tygodni – zawsze szukamy najatrakcyjniejszej oferty lotów oraz hoteli.

Czasami uda nam się znaleźć loty z Polski w okazyjnej cenie. Jednak zdecydowanie szerszy wybór znajdziemy u naszych zachodnich sąsiadów – ciekawą propozycją mogą okazać się tanie loty z Berlina. Jak znaleźć najlepsze okazje? Warto skorzystać z internetowych wyszukiwarek, w których wystarczy wpisać datę wylotu oraz cel podróży.

Cena biletów lotniczych często zależy od terminu – liczy się zarówno wyprzedzenie, z jakim dokonamy rezerwacji oraz okres, w którym chcemy wyruszyć w podróż. Zazwyczaj bilety są droższe w czasie wakacji oraz wszelkich świąt. Warto zatem pomyśleć o kupnie biletów co najmniej kilka miesięcy przed podróżą. Dobrym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze, będzie także rozważenie wyjazdu zimą lub jesienią – wtedy dobrą destynacją będzie kraj, w którym jest dużo cieplej niż w Polsce.

Transport na lotniska w Berlinie

Wiele osób może pomyśleć, że lot z Niemiec nie będzie opłacalnym rozwiązaniem, ponieważ dodatkowo trzeba znaleźć transport na lotnisko w Berlinie. Nic bardziej mylnego – wystarczy skorzystać z oferty odpowiedniego przewoźnika. W poszukiwaniach warto kierować się nie tylko ceną przejazdu, ale także jakością floty i doświadczeniem kierowców. Wszystkie te czynniki z pewnością wpływają na komfort podróży i mogą zaważyć nad całym wyjazdem. Łączne koszty tanich lotów oraz transportu na lotnisko w Berlinie będą zdecydowanie świetną okazją cenową.

Berlin posiada dwa lotniska – Schönefeld, które znajduje się 18 km od centrum miasta oraz Tegel znajdujące się 8 km od centrum. Oba lotniska są obsługiwane przez kilkudziesięciu przewoźników (m.in. Ryanair, easyJet czy Lufthansa). Z tych lotnisk można polecieć do wielu krajów na całym świecie. Nasza firma zapewnia transport na oba lotniska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *